Zavolajte nám: +421 911 506 536 / Napíšte nám: reklama@ravafol.sk

Svetelné výstrče rôznych tvarov

Svetelné reklamné výstrče sú nepostrádateľnou súčasťou reklamného brandingu. Svetelné reklamy ako pútače na obchody, či prevádzky, viditeľné už z diaľky

Svetelná výstrčná reklama

Svetelné výstrče sú dnes nevynechateľná reklama pre každú prevádzku, ktorá chce byť viac viditeľná z pohľadu chodníka. Spôsob prevedenia je len na Vašom rozmare, ktorý dokážeme zrealizovať.

Svetelné výstrče môžeme vyrobiť ako kompozitnú kazetu s vystúpeným písmom z akrylátu alebo z hliníkového profilu, ktorý sa dá tvarovať do rôznych podôb. Nekonečné množstvo podôb svetelnej reklamy dopĺňa podoba vo forme backlit baneru.

Elektroinštalácia v našej reklame

Elektroinštaláciu svetelnej reklamy odporúčame formu LED diód so životnosťou 50 000 hodín.  Po odbornej inštalácii dosahuje minimálnu spotrebu energie a vysokú svietivosťou až 2300 lúmenov/m2. Pre porovnanie 100W žiarovka má svietivosť 1200 lúmenov/m2.

Záruka kvality a bohaté skúsenosti

Ak sa rozhodnete pre našu svetelnú reklamu, rozhodnete sa pre kvalitu a dlhodobú záruku. Naše reklamy vyrábame z najkvalitnejších materiálov a technológiou, ktorá je veľmi presná.

Ak sa rozhodujete a neviete aká reklama je pre Vás najlepšia, môžete využiť naše skúsenosti a my pre Vás navrhneme najvhodnejší spôsob reklamy. Môžete sa inšpirovať z našich referencii alebo pre Vás vymyslíme niečo úplne nové.

Využitie reklamných vystrčí

Reklamná vystrč je vhodná pre označenie miesta na ktorom sa nachádza napríklad Vaša predajňa, prevádzka alebo iné miesto ktoré má Váš zákazník ľahko nájsť. Je to reklamný panel, ktorý vieme umiestniť kolmo na stenu. Úlohou výstrči je prilákať  zákazníkov už od cesty alebo chodníka. Svetelné výstrče sú v noci neprehliadnuteľné.

Vyrábame rôzne varianty svetelných výstrčí: jednostranné, obojstranné, s vystúpeným 3D textom. Špeciálnou kategóriou sú LED panely.

Neviete aká reklama bude pre vás vhodná?

Moje meno je Ľuboš Jombík a práve pre takéto situácie sa nachádzam na telefónom čísle +421 910 749 893, kde Vám poradím okamžite. Samozrejme môžete využiť aj elektronickú poštu jombik@vyrobasvetelnejreklamy.sk

Naše realizácie v danom segmente reklamy: