Zavolajte nám: +421 911 506 536 / Napíšte nám: reklama@ravafol.sk

Svetelné boxy MIDI

Výroba svetelnej reklamy ako plexi svetelné boxy, svetelné výstrče, menu boxy, informačné tabule, svetelné tabule alebo malé totemy, ktoré prinášajú priaznivú koncovú cenu reklamy.

Kedy je vhodnejší plexi reklamný lightbox

Plexi svetelné boxy (MIDI-plexi svetelné reklamné boxy) sú uprednostňované hlavne pre nízku cenu a rýchlu výrobu. Napriek tomu že je to klasická forma reklamy pri kreatívnejšej predstave ňou vieme imitovať aj 3D logo či 3D nápis.

Ďalšie využitia sú: informačné tabule alebo menu boardy. Takýto druh svetelnej reklamy môžete pozorovať najmä na menších obchodoch a predajniach napríklad aj vo forme svetelných výstrčí.

Neviete aká reklama bude pre vás vhodná?

Moje meno je Ľuboš Jombík a práve pre takéto situácie sa nachádzam na telefónom čísle +421 910 749 893, kde Vám poradím okamžite. Samozrejme môžete využiť aj elektronickú poštu jombik@vyrobasvetelnejreklamy.sk

Chcete niečo viac?

Naše dlhoročné skúsenosti Vám priamo vkladáme do Vašej reklamy…

Čo svieti v reklamnom plexi svetelnom boxe

Prednosťou našej firmy je, že v reklamnom svetelnom boxe (svetelnej tabuli) používa spoločnosť RAVAFOL, výhradne vlastnú LED technológiu, ktorú si vyrába vo vlastnej réžií. Napájanie svetelného zdroja transformátorom hrá dôležitú úlohu. Preto používame pre naše svetelné boxy MIDI najvyššiu kvalitu od najlepšieho výrobcu.

Mnohí sa pýtajú, prečo nahrádzať klasické žiarivky a neónové trubice drahšími LED svietidlami. Odpoveď je nasledovná. Aj keď je možno prvotná investícia vyššia, pri LED technológii nie je potrebný tak častý servisný zásah ako je to pri klasických žiarivkách. To vám vráti vašu počiatočnú investíciu. Navyše pri kvalitnej LED technológii, akou je tá naša, je poruchovosť LED modulu, či transformátora prakticky nemožná.

Ako a z čoho sa vyrába reklamný plexi svetelný box

Kvalita a dlhodobá trvácnosť sú pri výbere materiálov našou prioritou.

Samotné plexi svetelné boxy MIDI sú vyrábané výhradne z hliníkových komponentov, akrylátov, špeciálnych reklamných komponentov.

Striktne dodržiavame kvalitnú farebnosť našich reklám ako cez deň, tak aj v noci. Do vnútra každej svetelnej reklamy vkladáme vlastnú vývojovú LED technológiu, ktorá je dielom našej spoločnosti.
Konštrukcia svetelného boxu je navrhnuté vlastným statikom, materiálové komponenty sú vyrobené u prvo-výrobcu a elektroinštalácia v lightboxe je vyrábaná vyškolenými elektrikármi. Samozrejmosťou je dodanie revíznej správy k dokladom.

Svetelné boxy MIDI

Svetelné boxy MIDI

Ďalšie referencie: