Zavolajte nám: +421 911 506 536 / Napíšte nám: reklama@ravafol.sk

Svetelné boxy, logá a písmo MAXI

Svetelné boxy – Veľko formátová svetelná reklama z backlight baneru ako svetelné boxy, či lightboxy, 3D reklama, 3D nápisy alebo výroba 3D loga pre exponované reklamné plochy alebo totemy.

Čo je reklamný lightbox a kde sa používa

Svetelné boxy sú veľko-formátová forma reklamy, kde je požadovaná záruka poveternostnej stability v exteriérovom prostredí v MAXI prevedení. Takúto formu svetelnej reklamy môžete vidieť hlavne na reklamných svetelných pylónoch, maxi svetelných reklamných plochách, na obchodných centrách, či reklamných stenách alebo ako svetelné logá, svetelné nápisy. Rovnako tak aj na na výškových budovách, kde je potrebná už spomenutá poveternostná stabilita ale aj dobrá viditeľnosť svetelného loga.

Prečo lightbox z baneru a nie z plexi?

Z dlhoročných skúsenosti v reklamnej brandži vás vieme vopred upozorniť na isté obmedzenia výroby a poskytnutia dlhodobej záruky pri konkrétnom type reklamného boxu.

Materiál plexi na výrobu reklamného lightboxu v rozmere väčšom ako 3000 mm je riziko. Ak nechcete po silnejšom vetre zbierať váš svetelný box popred firmu, budeme vám odporúčať pružnejšie prevedenie z baneru. Plexi svetelný box, nie je vždy najvhodnejšie riešenie a preferujeme ho skôr pre svetelné výstrče a menšie svetelné boxy.

Čo svieti v reklamnom svetelnom boxe

Ako už je vyššie spomenuté, svetelné boxy vyrábané našou spoločnosťou, sú vybavené svojou vlastnou LED technológiou, ktorá je vyrábaná vo vlastnej réžií firmy RAVAFOL. Dôraz kladieme aj na napájanie svetelného zdroja transformátorom. Ravafol na to používa najvyššiu kvalitu od najlepšieho výrobcu.

Na častú otázku prečo radšej nepoužiť klasické lineárne žiarivky, ved sú predsa lacné, vám prinášame jednoduchú odpoveď. Sú relatívne lacné. Dnes je LED technológia na takej úrovni, že efektívne nahrádza zastaralú verziu žiariviek.  Kým pri starých lineárnych žiarivkách je nevyhnutný častý servisný zásah, LED technológia vám takto šetrí čas aj financie. Poruchy LED modulu, či transformátora sú pri kvalitnej LED technológií ako je tá naša prakticky nemožné.

Ako a z čoho sa vyrába reklamný svetelný box

Hlavnou prednosťou použitých materiálov v reklame spoločnosťou RAVAFOL je dlhodobá trvácnosť.

Aby samotné svetelné boxy vydržali požadované exteriérové podmienky, sú vyrábané výhradne z hliníkových komponentov, špeciálnych reklamných dielcov, spracovávané priamou ÚV tlačou, kde sa striktne dodržiava kvalita farebnosti prevedenia danej svetelnej reklamy. Ako cez deň, tak aj večer po rozsvietení. Do útrob svetelnej reklamy sa inštaluje vlastná vývojová LED technológia, ktorá je navrhnutá a vyrobená spoločnosťou RAVAFOL.

Konštrukčné prevedenie svetelného boxu je navrhnuté vlastným statikom a elektroinštalácia v lightboxe vyškolenými elektrikármi, so samozrejmosťou dodania revíznej správy k dokladom.

Neviete aká reklama bude pre vás vhodná?

Moje meno je Ľuboš Jombík a práve pre takéto situácie sa nachádzam na telefónom čísle +421 910 749 893, kde Vám poradím okamžite. Samozrejme môžete využiť aj elektronickú poštu jombik@vyrobasvetelnejreklamy.sk


Warning: Creating default object from empty value in /nfsmnt/hosting2_2/6/0/60520f2a-64fd-4397-b8cf-9e4376d21963/vyrobasvetelnejreklamy.sk/web/wp-content/themes/sentinel/framework/engine/freshizer.php on line 566

Ďalšie referencie