Zavolajte nám: +421 911 506 536 / Napíšte nám: reklama@ravafol.sk

Reklamné totemy

Reklamné totemy, backlit bannery a pylóny s minimálnou spotrebou energie
a vysokou svietivosťou. Možnosť kombinácie s LED panelmi na číselníky pre čerpacie stanice

Reklamné totemy – pylóny

Reklamný totem od Ravafolu vám vydrží skutočne dlho vďaka kvalitným materiálom. Na backlit baner alebo plexi sa aplikuje grafický vizuál reklamy, formou veľko-formátovej plnofarebnej ÚV tlače 4+4 čo prináša efekt sýtych farieb. Druhá forma je prostredníctvom špeciálnych  translucentných fólií so širokým spektrom farieb a zárukou 7 rokov

Naše reklamné totemy pozostávajú z hliníkových častí a špeciálnych sendvičových AL dosiek. V prípade číselníkov pre čerpacie stanice je možná kombinácia s LED panelmi.

 

Reklamné stojany pre použitie v exteriéri

Je veľmi dôležité rozlišovať použitie reklamy v interiéri a v exteriéri. Prezentácie vo vonkajšom prostredí sú často prvo-plánovo riešené „priväzovaním“ stojanov určených do interiéru, čo neprináša dvakrát vzhľadný efekt.

My vám ponúkame výber z rôznych druhov konštrukcií, určených do exteriéru, ktoré odolávajú aj ťažkým poveternostným podmienkam a ich dizajn zodpovedám súčasným vysokým nárokom.

 

Svetelné reklamné totemy, pylóny, brány…

Všade tam kde je potrebné upútať pozornosť potenciálneho zákazníka majú miesto reklamné pylóny od spoločnosti RAVAFOL. Sú vhodné pre umiestnenie loga firmy, či informácií pre zákazníkov.  Ponúkame vám kvalitne vysvietené reklamné totemy a stojany najrôznejších tvarov, farieb, či kombinácií.

Sme skúseným výrobcom reklamných stojanov, prezentačných bannerov, výstavných stien, reklamných pútačov a ešte omnoho viac

Neviete aká reklama bude pre vás vhodná?

Moje meno je Ľuboš Jombík a práve pre takéto situácie sa nachádzam na telefónom čísle +421 910 749 893, kde Vám poradím okamžite. Samozrejme môžete využiť aj elektronickú poštu jombik@vyrobasvetelnejreklamy.sk

Reklamné stojany a ich použitie

Na rôznych prezentáciách či výstavách je veľmi dôležité upútať potenciálneho zákazníka. Práve reklamné stojany sú vhodným prostriedkom. Netreba však podceniť vhodnú povrchovú úpravu a kvalitnú tlač. Poradíme vám, aby bol váš reklamný stojan dobre čitateľný či už v interiéri, alebo v exteriéri. 

Totemy pre čerpacie stanice

V širokej ponuke svetelnej a nesvetelnej reklamy vám ponúkame aj totemy pre čerpacie stanice.  Takáto forma reklamy je dobre pozorovateľná už z väčšej diaľky. Veľmi vhodná je kombinácia totemu s LED panelom.

Ďalšie refernecie: