Zavolajte nám: +421 911 506 536 / Napíšte nám: reklama@ravafol.sk

Elektroinštalácia v reklame

Svetelné zdroje používané v reklame pre 3D nápisy alebo reklamné boxy z vlastnej produkcie RAVAFOL

Svetelné zdroje v reklame

V našich reklamách nájdete profesionálnu LED technológiu vlastnej produkcie. Vďaka tomu Vám vieme zaručiť požadovanú kvalitu a najlepšie vlastnosti pre každý druh reklamy z našej ponuky. Toto všetko za najlepšie ceny. Je pre nás veľmi dôležité aby naše reklamy svietili čo najlepšie a najdlhšie.

Napájacie zdroje

Každý zdroj v našej reklame je od  značkových výrobcov. Do väčšiny reklám montujeme zdroje Mean Well, ktoré patria k špičke na trhu. Všetky ponúkané zdroje sú určené pre prácu so systémami na báze LED diód.  Konštrukcia zdroja zaisťuje vysokú účinnosť, stabilné výstupné napätie, nízku hmotnosťou, malé rozmery a nehlučnú prevádzku.

Kvalitný zdroj v kombinácii s našimi LED vám zaručí, spoľahlivosť  a spokojnosť na mnoho rokov.

Ostatné elektro vybavenie

Ostatné elektro zabezpečenie, ako súmrakový spínač, transformátory pre LED diódy, vysokonapäťové transformátory pre slim žiarivky, tlmivky, kabeláž, blikače a ostatné špecifikácie, sú len na Vašich požiadavkách.

Samozrejmosťou sú aj repasy zo žiariviek, neónov resp. iných menej úsporných technológií na technológiu LED diódy. Pokiaľ máte staršiu svetelnú reklamu a chcete znížiť energetické náklady a zároveň predĺžiť životnosť reklamy, vymeníme Vaše žiarivky alebo neóny za moderné LED moduly vlastnej výroby, vďaka čomu získa Vaše firemné logo najlepší svetelný efekt a viditeľnosť.

Lineárne a vysokonapäťové žiarivky

Vo väčšine prípadov sa tento druh ako svetelný zdroj v reklamných boxoch už nepoužíva. Úplne ho vytlačili LED svetelné zdroje, ktoré sú plnohodnotnou náhradou, ktorá ponúka mnoho ďalších výhod.  Preto žiarivky používame len na výslovnú žiadosť zákazníka. Danú variantu už neodporúčame z dôvodu častých servisných zásahov a  tým navyšovania ceny svetelnej reklamy.

Ďalšie referencie