Zavolajte nám: +421 911 506 536 / Napíšte nám: reklama@ravafol.sk

3D písmo – svetelné, 3D logo MINI / MIDI

Výroba 3D reklamy – 3D svetelné písmo s rôznou materiálovou skladbou a hrúbkou prevedenia. Efektné kazetové písmo pre firemné logá a iné svetelné nápisy podľa vašich predstáv.

3D svetelná reklama

Vyrobíme pre Vás akýkoľvek druh 3D reklamy, 3D svetelné písmo, logá, všetko podľa Vašich požiadaviek. Používame všetky druhy materiálov (hliník, akryl, PVC…), ktoré sú spracované na profesionálnom ohýbacom stroji. Veľkosť tohto systému je obmedzená do určitého rozmeru, potom sa prechádza do backlitového spôsobu výroby 3D písmen.  3D písmo je čoraz modernejší spôsob reklamy.

Neviete aká reklama bude pre vás vhodná?

Moje meno je Ľuboš Jombík a práve pre takéto situácie sa nachádzam na telefónom čísle +421 910 749 893, kde Vám poradím okamžite. Samozrejme môžete využiť aj elektronickú poštu jombik@vyrobasvetelnejreklamy.sk

Elektroinštaláciu svetelnej reklamy 

Vysvietime Vaše firemné logo najmodernejšou technológiou pre dosiahnutie najlepšieho výsledného efektu a optimálnej energetickej úspory. Všetky naše reklamy, ako sú  svetelné boxy MAXI/MIDI, 3D svetelné písmo alebo logá a iné svetelne  reklamy vysvecujeme primárne LED technológiou. LED technológia ďaleko presahuje možnosti klasických žiariviek. Odporúčame LED moduly RAVAFOL so životnosťou 50 000 hodín, s minimálnou spotrebou energie a vysokou svietivosťou až 2300 lúmenov/m2. Pre porovnanie 100W žiarovka má svietivosť 1200 lúmenov/m2.  Tu vidíme aké výhody nám LED technológia ponúka.

3D reklama 

3D reklama – svetelné písmo, alebo priestorová reklama, umožňuje trojrozmerne zviditeľniť Vašu firmu ako v interiéri tak aj v exteriéri. Dôležitosť 3D reklamy sa v porovnaní s klasickými médiami stále zvyšuje a stúpa aj podiel 3D reklamy v celkových investíciách do reklamy.

Svetelná reklama alebo svetelné 3D logo je vhodným prvkom, ktorý podstatným dielom dotvára celkový imidž firmy. Práve pre svoju dôležitosť a schopnosť upútať pozornosť či ovplyvniť celkový dojem, by žiadny podnikateľ nemal ignorovať silu reklamy.

Existuje mnoho spôsobov, ktorými dokážeme zvýrazniť  text. V reklame je najpoužívanejším spôsobom 3D efekt. Takéto svetelné písmo zvýrazní každú predajňu či firmu.

Ďalšie refernecie: