Zavolajte nám: +421 911 506 536 / Napíšte nám: reklama@ravafol.sk

Reklamné tabule, steny a regále

Nesvetelné reklamné médiá predovšetkým z kompozitných materiálov s vlastnou grafikou a dlhou trvácnosťou tlače

Reklamné tabule

Reklamné tabule sú nesvetelné reklamné médium pri ktorom je možnosť výberu materiálového zloženia, ľubovolného tvaru a grafiky. Najvhodnejší typ materiálu ako základ pre reklamné tabule je tzv. ACP alebo DiBOnd. Jedná sa o kompozitný materiál, ktorý je z oboch strán oplášťovaný vrstvou hliníka pre zabezpečenie dlhodobej trvácnosti v akýchkoľvek podmienkach. Vďaka technickému vybaveniu našej výrobnej haly dokážeme spomínanú “dosku” vyfrézovať do akéhokoľvek tvaru a vytlačiť grafický návrh podľa Vašej predstavy. Pre zaistenie dlhodobej trvácnosti tlače aj v exteriérových podmienkach je možné reklamnú tabulu ošetriť UV stabilným polymerickým laminom.

Iné materiály

Samozrejme je možné reklamnú tabuľu vyrobiť aj v lacnejšom prevedení ako napríklad: PVC, . Tieto materiály sú vyrábané vo viacerých hrúbkach. Štandardne sú to hodnoty:  3, 10, 20 a 30 mm.

Neviete aká reklama bude pre vás vhodná?

Moje meno je Ľuboš Jombík a práve pre takéto situácie sa nachádzam na telefónom čísle +421 910 749 893, kde Vám poradím okamžite. Samozrejme môžete využiť aj elektronickú poštu jombik@vyrobasvetelnejreklamy.sk