Zavolajte nám: +421 911 506 536 / Napíšte nám: reklama@ravafol.sk

Bannery – Veľkoplošná tlač

Technológia s ktorou pracujeme nám umožňuje tlačiť na rôzne materiály a rôzne formáty. Preto pre nás nie je problém vyrobiť akýkoľvek banner podľa vašich požiadaviek !!!

Viete nám bannery aj namontovať?

Popri výrobe bannerovej reklamy uskutočňujeme aj jej montáž. Bannery sú aplikované na mieste určenom našim týmom, ktorý má v oblasti montáže reklamy bohaté skúsenosti. Pokiaľ si dáte namontovať reklamu našou firmou, ušetríte drahocenný čas a ochránite sa od akýchkoľvek starostí, ktoré sú s tým spojené. Samozrejme, pokiaľ sa jedná o bannerovú reklamu s menšími rozmermi, existuje aj varianta montáže vo vašej vlastnej réžii. Bannery Vám pripravíme tak, aby ste si ich mohli pohodlne namontovať sami. Bannery na okrajoch spevníme a aplikujeme kovové očká, cez ktoré následne len prevlečiete pripravená lano a jednoducho upevníte na akýkoľvek povrch. Prípadne pokiaľ sa jedná o montáž na plot, alebo konštrukciu, je možné bannery pripevniť aj zdrhovacími páskami.

Kde je možné použiť bannery ako formu reklamy?

Bannery je možné inštalovať ako do exteriéru tak aj do interiéru. Prevažne sa však používajú ako exteriérová forma reklamy práve vďaka svojej vysokej odolnosti. Prevažne sa montujú na fasády budov ako veľkoplošné reklamné steny, lešenia, ploty, rámové konštrukcie a v neposlednom rade aj do veľko-formátových svetelných boxov.

Neviete aká reklama bude pre vás vhodná?

Moje meno je Ľuboš Jombík a práve pre takéto situácie sa nachádzam na telefónom čísle +421 910 749 893, kde Vám poradím okamžite. Samozrejme môžete využiť aj elektronickú poštu jombik@vyrobasvetelnejreklamy.sk

Čo sú reklamné bannery?

Bannery sú PVC plachty so zvýšenou odolnosťou voči poveternostným podmienkam. Jedná sa o formu reklamy, pri ktorej je veľmi priaznivý pomer ceny a celkového vizuálneho efektu. Obrovskou výhodou bannerovej reklamy je fakt, že zákazník nie je nijako limitovaný veľkosťou. Vďaka materiálovému zloženiu banneru je možné pomocou veľkoplošnej tlačiarne vytlačiť jednotlivé časti na samostatné bannery a následne metódou zvárania jednotlivé časti spojiť dokopy.

Ako aplikujeme grafiku na bannery?

Grafický vizuál je aplikovaný na spomínaný banner pomocou našej veľko-formátovej UV tlačiarne, ktorá Vám zaručí vynikajúcu farebnú sýtosť, dlhodobú trvácnosť grafiky a samozrejme vynikajúcu UV stabilitu. Vďaka vysokokvalitnej tlači Vám vieme zaručiť trvácnosť exteriérovej reklamy na obdobie 3 – 5 rokov, čo je v porovnaní s relatívne nízkymi cenovými nákladmi veľmi dobrý pomer. Bannery vieme tlačiť v rôznych rozmeroch a tvaroch.