Zavolajte nám: +421 911 506 536 / Napíšte nám: reklama@ravafol.sk

3D nápisy z polystyrénu a kompozitných materiálov

Vyrábame 3D logá dvoma spôsobmi

Spracovanie materiálu pomocou CNC frézy, kde je možné reklamu vyrobiť prakticky z akéhokoľvek materiálu. Výhodou tejto metódy je rýchlosť výroby, vďaka čomu sa výrazne znižujú náklady na výrobu a tým aj koncová cena pre klienta. Tento variant je vhodný pre výrobu exteriérových reklám, kde sú 3D nápisy umiestňované do väčších výšok a nekladie sa taký dôraz na detaily.

Druhým variantom je rezanie teplom na našej automatickej rezačke polystyrénu. Pri tomto spôsobe je možné vyrábať 3D nápisy výlučne z extrudovaného polystyrénu alebo inak XPS. Výhodou oproti klasickému frézovaniu je to, že pri tepelnom rezaní nedochádza k trhaniu materiálu pôsobením rotácie nástoja. Vďaka tomu majú naše 3D nápisy dokonalú a hladkú hranu a preto je možné 3D nápis použiť aj ako interiérovú reklamu.

Prečo 3D nápisy od nás?

Vyrobíme Vám 3D nápisy s najvyššou precíznosťou vďaka našej moderne vybavenej výrobnej hale. U nás máte garanciu, že budete so svojou reklamou spokojní. Kladieme veľký dôraz na kvalitu použitých materiálov a na presnosť ich spracovania. Všetky 3D nápisy vyrábame pomocou automatizovaných strojov ktoré garantujú presný rez s maximálnou odchýlkou na úrovni stotín milimetra. Nech si zvolíte akýkoľvek materiál, prípadne kombináciu viacerých materiálov, v každom prípade vyrobíme reklamu tak aby jednotlivé časti presne sedeli s odchýlkou ktorá je pre ľudské oko neviditeľná.

Neviete aká reklama bude pre vás vhodná?

Moje meno je Ľuboš Jombík a práve pre takéto situácie sa nachádzam na telefónom čísle +421 910 749 893, kde Vám poradím okamžite. Samozrejme môžete využiť aj elektronickú poštu jombik@vyrobasvetelnejreklamy.sk