Zavolajte nám: +421 911 506 536 / Napíšte nám: reklama@ravafol.sk

Posledné reklamné realizácie

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

Ponuka práce

Niečo o nás

Kto sme ?

Sme spoločnosť kreatívnych ľudí ktorá sa už dlhý čas zaoberá výrobou predovšetkým svetelnej reklamy presne na mieru. Nie sme reklamná agentúra, sme plne vybavená výrobná firma s technologickým zabezpečením ktoré nám umožňuje vyrábať a dodať náš produkt bez nutnosti spolupráce s externými partnermi a zabezpečiť tak prvotriednu kvalitu prevedenia, dlhú životnosť a to všetko za bezkonkurenčnú cenu.

Čo robíme?

Našou primárnou činnosťou je výroba reklamy všetkých rozmerov a prevedení. Vyrobíme vám reklamu s vašim logom podľa požiadaviek od MEGA svetelných boxov s plochou niekoľko m2 až po nesvetelnú formu reklamy ako sú napríklad: 3D písmo z polystyrénu prípadne reklamné tabule, kde hlavnú úlohu zohráva cena reklamy.

Kde realizujeme montáže?

Bežne vykonávame montáže našich reklám na celom území Slovenka a Českej Republiky. Pravidelne vykonávame niekoľko montáží týždenne vďaka čomu dokážeme zabezpečiť aby cena reklamy bola pre vás priaznivá. Samozrejme, že sa nešpecializujeme len na túto oblasť. Vašu reklamu dokážeme dopraviť celoplošne v Európe v najskoršom možnom termíne.

Formy reklamy

Svetelná reklama a jej správny výber je kľúčovým faktorom pri snahe o prezentáciu vašej firmy.
Pri výbere vhodnej formy svetelnej ale aj nesvetelnej reklamy je vám k dispozícii náš tím kreatívnych zamestnancov na čele s mojou maličkosťou.

Michal Lipjansky

Výroba svetelnej reklamy

Our Clients