Zavolajte nám: +421 911 506 536 / Napíšte nám: reklama@ravafol.sk

Servis a údržba reklám

Nevyhnutnosťou dlhodobo efektívnej reklamy je aj servis a údržba. RAVAFOL ponúka aj služby tohoto druhu.

Repasovanie starých reklám

Nie vždy znamená, že stará reklama je zlá reklama. Niekedy postačí reklamu len vyčistiť alebo vymeniť baner a vaša propagácia môže vyzerať ako nová.

 

LED technológia

Množstvo reklamných boxov stále funguje na princípe lineárnych žiariviek pre väčšinu známych ako lineárne trubice. Takéto nasvietenie je však dnes veľmi neefektívne a energeticky náročné. RAVAFOL používa  ako svetelný zdroj výhradne LED.

Ak máte staršiu reklamu, chcete predĺžiť jej životnosť a zároveň znížiť energetické náklady, vymeníme vám staré žiarivky za LED moduly našej vlastnej výroby. To vám taktiež prinesie ten najvyšší možný svetelný efekt pre vašu reklamu.

Napájacie zdroje

Zdroje v reklamách ktoré vyrábame sú výhradne od kvalitných výrobcov, prevažne Mean Well, čo je špička na trhu. Všetky zdroje sú určené pre reklamy na princípe LED diód. Konštrukcia zdroja zaručuje vysokú účinnosť a stabilné výstupné napätie spolu s nízkou hmotnosťou a bezhlučnou prevádzkou. 

Takéto zdroje v kombinácií a s našou LED technológiou vám zaručujú spoľahlivú a efektívnu  reklamu na mnoho rokov.

 

Čistenie reklamy

Je prirodzené že reklamy blízko ciest a na rušných miestach sa rýchlo zašpinia. My sa o vaše reklamy postaráme. Vyčistíme ich a skontrolujeme ich funkčnosť. Váš reklamný box či iná forma propagácie tak môže byť opäť ako nová.

Neviete aká reklama bude pre vás vhodná?

Moje meno je Ľuboš Jombík a práve pre takéto situácie sa nachádzam na telefónom čísle +421 910 749 893, kde Vám poradím okamžite. Samozrejme môžete využiť aj elektronickú poštu jombik@vyrobasvetelnejreklamy.sk