Zavolajte nám: +421 911 506 536 / Napíšte nám: reklama@ravafol.sk

LED panely

Vysoko kvalitné LED panely pre rôzne účely a využite. Reklamné LED panely s bežiacim textom sú dnes veľmi moderným spôsobom ako zvýšiť úroveň reklamy na vyššiu úroveň.

LED reklama sa v súčasnosti dostáva do popredia záujmu vo všetkých segmentoch reklamy. Dôvodom je najmä nízka spotreba elektrickej energie LED light, oproti ostatným svetelným zdrojom.

LED panely slúžia na zobrazovanie farebného pohyblivého obrazu najmä v exteriéroch a na veľkú pozorovaciu vzdialenosť. Svoje uplatnenie nájdu najmä v reklame, pri športových podujatiach, na koncertoch a podobne.

Farebné LED displeje

Farebné LED panely slúžia na zobrazenie textu a jednoduchej grafiky  pomocou špeciálnych diód, ktoré dokážu zobraziť  7 rôznych farieb. Vďaka tomu majú tieto panely všestranné využitie.

Grafické LED displeje

LED displeje  slúžia na zobrazovanie bežiaceho textu, grafiky (ľubovoľný obrázok) a animácie monochromatickým spôsobom v jednej farbe podľa vlastného výberu  s rastrom 10 mm.

Farebné LED panely

Farebné LED panely vo väčšine nazývané aj ako veľkoplošné obrazovky sú aktívne zariadenia slúžiace ako reklamný alebo informačný prvok. Obrazovku tvoria svetelné diódy LED

Interiérové LED panely

Tieto LED panely určené pre rôzne  aplikácie v interiéroch ako sú: vyvolávacie systémy, hodiny, číselníky,  ukazovatele teploty … Výhodou je flexibilita, jednoduché ovládanie a výborné vlastnosti.

Neviete aký LED panel bude pre Vás najvhodnejší?

Moje meno je Michal Lipjansky a práve pre takéto situácie sa nachádzam na telefónom čísle +421 911 83 29 80, kde Vám poradím okamžite. Samozrejme môžete využiť aj elektronickú poštu led@vyrobasvetelnejreklamy.sk